Rainbow

 

Firma Rainbow jest obecna na rynku tour operatorów od 1990 roku. Są jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi      turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od samego początku posiadają ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbają o interesy naszych klientów i zawsze gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.
Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW . Świadczy to o spełnianiu organizacyjno-prawnych wymogów, wyznaczonych przez instytucje kontrolne na rynku kapitałowym. Jako spółka giełdowa upubliczniamy szczegółowe dane dotyczące naszych wyników finansowych.

Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpili do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Mogą się również poszczycić byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.
Najmocniejszą stroną Rainbow są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów – wszyscy wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Pracują zespołów i opinia każdego jest dla nich ważna. To zespołowe myślenie sprawia, że gdy nasza Rainbow  się rozwija i jej znaczenie na rynku wzrasta.

Rainbow to ludzie z pasją, którzy chcą dać swoim klientom radość z podróżowania. Chcą pokazywać świat w jego prawdziwych obliczach. By zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzają wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.

Jesteśmy autoryzowanym agentem Rainbow