Rainbow

 

Firma Rainbow jest obecna na rynku tour operatorów od 1990 roku. Są jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi      turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od samego początku posiadają ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbają o interesy naszych klientów i zawsze gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.
Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW . Świadczy to o spełnianiu organizacyjno-prawnych wymogów, wyznaczonych przez instytucje kontrolne na rynku kapitałowym. Jako spółka giełdowa upubliczniamy szczegółowe dane dotyczące naszych wyników finansowych.

Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpili do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Mogą się również poszczycić byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.
Najmocniejszą stroną Rainbow są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów – wszyscy wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Pracują zespołów i opinia każdego jest dla nich ważna. To zespołowe myślenie sprawia, że gdy nasza Rainbow  się rozwija i jej znaczenie na rynku wzrasta.

Rainbow to ludzie z pasją, którzy chcą dać swoim klientom radość z podróżowania. Chcą pokazywać świat w jego prawdziwych obliczach. By zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzają wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.

Jesteśmy autoryzowanym agentem Rainbow

Grecos

 

Grecos Holiday założony w 2006 roku, tworzą ludzie związani z polską turystyką od blisko 20 lat, jest touroperatorem specjalizującym się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek do Grecji, w swojej ofercie posiada wyspy greckie, jakich nie znajdą Państwo u innych organizatorów tj. Attyka, Itaka, Kefalonia, Lefkada, Lesbos, Mykonos, Peloponez Południowy, Santorini, Skopelos, Skiathos czy popularne kierunki greckie tj. Chalkidiki, Korfu, Kos, Kreta, Riwiera Olimpu, Rodos czy Zakynthos.

Poza wyspami greckimi w ofercie znajduje się także Majorka oraz Albania. Hotele, które proponują, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta i są one na bieżąco sprawdzane i weryfikowane. Współpracują z najbardziej renomowanymi sieciami jak Aquis Hotels, czy Mitsis. Linie lotnicze gwarantują pełen komfort i bezpieczeństwo podróży. Wiele z nich jak nasz partner Aegean Airlines były wielokrotnie nagradzane za wysoką jakość usług. Lokalni kontrahenci, z którymi współpracują to biura z wieloletnim doświadczeniem, które wraz z naszym zespołem polskojęzycznych rezydentów i animatorów gwarantują profesjonalną i miłą obsługę.

Spełniając wymogi Ustawy o Usługach Turystycznych gwarantują ubezpieczenie wpłat oraz podróży u lidera ubezpieczeń turystycznych - Europa. Cieszą się satysfakcją ponad 350 tysięcy stałych i zadowolonych Klientów. Na swoim koncie posiadają wyróżnienia „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND” w X. Edycji Konsumenckiego Konkursu jakości usług za organizację i realizację wycieczek i wypoczynku w Basenie Morza Śródziemnego, tys samym znaleźli się w gronie najlepszych usługodawców w Polsce.

 

 

 

Itaka Pobierz katalog on line

 ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie działania na polu rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych i kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. ITAKA ma w ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Co roku wydawane są 2 edycje katalogów: LATO (4 katalogi) i ZIMA. Od 2010 r. realizowany jest projekt „ITAKA&GALA - Podróże w stylu gwiazd” - propozycje luksusowego wypoczynku i wycieczek dla najbardziej wymagających Klientów.

Strategia rozwoju to dalsze inwestycje w destynacje i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Duży nacisk kładziony jest na jakość obsługi klientów podczas wakacji. Z tego powodu trwają intensywne prace nad stworzeniem nowych struktur w destynacjach, gwarantujących najlepszy serwis na miejscu. Tuż przed rozpoczęciem sezonu Lato 2012, powstała firma Fuerte Itaka, agencja incoming ITAKI. Fuerte Itaka zasięgiem obejmuje archipelag Wysp Kanaryjskich i część Hiszpanii kontynentalnej. Obecnie ITAKA posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie i na Majorce. W 2014 roku ITAKA utworzyła kolejną agencję incoming – Adalar Travel – działającą na terenie Turcji.

W 2004 roku zdaniem dziennika Rzeczpospolita, Itaka została uznana za najbardziej godną polecenia. Biuro może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami, w tym prestiżowy Złoty Laur 2007 i 2008 i Godło Jakości Obsługi 2008. Warto zaznaczyć, że Itaka jest laureatem Kryształowego Berła European Trusted Brands 2007, 2008 i 2009 w kategorii „Biuro Podróży”. Itaka należy także do Polskiej Izby Turystyki oraz współpracowała w ramach korporacji My Travel Northern Europe.

Itaka z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Klientów, oferując im coraz to ciekawsze oferty wycieczkowe. Głównymi kierunkami są Grecja, Włochy, Turcja oraz Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie. Biuro podróży Itaka wciąż podnosi standard oferowanych wyjazdów, dzięki czemu Klienci mogą w pełni cieszyć się swoim urlopem.

Neckermann Polska

 

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 170-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od osiemnastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

W letniej ofercie Neckermanna dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wśród słonecznych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo&Bernie Kids Club, parki rozrywki, wycieczki objazdowe, rejsy, city break oraz ofertę fly & drive. Neckermann jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów oraz stałe ceny dla dzieci. Starannie wybrana oferta zakwaterowania, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie.

Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Polska, klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy i Thomas Cook.
Neckermann to dynamiczna firma zatrudniająca około 130 pracowników. Sieć sprzedaży touroperatora tworzy 68 biur własnych i franchisingowych zlokalizowanych w prestiżowych punktach dużych miast oraz ponad 600 biur agencyjnych na obszarze całej Polski.

Neckermann Niemcy

 

Exim Tours

 

Exim Tours - bezpieczeństwo i gwarancja międzynarodowego kapitału.

Exim Tours zapoczątkowało swoją działalność w Czechach w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem Firma szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński. Dzięki fuzji marek Exim Tours i Kartago Tours, Grupa Exim stała się podmiotem międzynarodowym, zajmującym wiodącą pozycję wśród touroperatorów w Europie Środkowej. Z dniem 31 maja 2012 niemiecka Grupa Kapitałowa REWE Touristik przejęła 51% udziałów Holdingu Exim, partnerstwo to stwarza nowe możliwości rozwoju i poszerzenia rynków zbytu. Z dniem 12 kwietnia 2013 REWE Group zespoliło wszystkie brandy turystyczne pod nową wspólną nazwą DER Touristik Köln GmbH, zastępując tym samym dawną nazwą REWE Touristik.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji organizowania wyjazdów Exim Tours znajduje się wśród czołowych polskich touroperatorów. W ciągu całego okresu prowadzenia swojej działalności, Exim Tours otrzymało liczne prestiżowe nagrody oraz certyfikaty, m.in. Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych Exim S.A. posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będącym wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Beneficjentem gwarancji ubezpieczeniowej jest Marszałek Województwa Mazowieckiego. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Exim S.A wchodzi w skład grupy Exim Holding A.S., a tym samym przynależy do DER Touristik, co zapewnia stabilną pozycję na rynku europejskim, a także bezpieczeństwo i gwarancję międzynarodowego kapitału.

Exim S.A. jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

 

7 Islands

 

Firma 7islands powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Od początku swojej działalności 7islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT). Z każdym rokiem biuro sukcesywnie zdobywa coraz większe zaufanie Klientów. W 2011 roku z usług 7islands skorzystało blisko 9 000 Klientów, a od początku działalności ponad 20 000 osób.

7islands zapewnia bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach, dzięki czemu, każdy z Klientów może znaleźć hotel, który spełni jego oczekiwania. Bogata i sprawdzona oferta hotelowa to nie jedyny atut oferty 7isalnds. Profesjonalna kadra, która zdobywała swoje doświadczenie w największych biurach podróży oraz zespół rezydentów i animatorów troszczą się o Klientów podczas wypoczynku.

Firma 7islands powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Zapewniamy bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach, dzięki czemu każdy z Klientów będzie mógł znaleźć produkt, który spełni jego oczekiwania.

Ciągle powiększają bazę hotlową w swoich kierunkach, a także dodają nowe kierunki do swojej oferty. Dokładją wszelkich starań, aby jakość usług stała na najwyższym poziomie.
O ich sile decyduje nie tylko szeroka oferta, lecz również profesjonalna kadra, która zdobywała swoje doświadczenie w największych biurach podróży oraz zespół rezydentów i animatorów troszczący się o Klientów podczas wypoczynku.

Z myślą o najmłodszych turystach powstała idea klubów animacyjnych 7friends na wakacyjnych destynacjach proponują - gry, zabawy, rywalizację – wszystko pod opieką naszych wykwalifikowanych, polskojęzycznych animatorów.

Od początku swojej działalności 7islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT).

Logos Tour

 

Logos tour organizacją podróży zajmuje się z ogromną pasją i zaangażowaniem od 1981roku. Oferuje wyjazdy poznawcze w odległe zakątki świata dla tych, którzy oczekują nie tylko wyjątkowego standardu usług, indywidualnego podejścia, ale także wyszukanych, unikalnych atrakcji. Wszystkie programy zwiedzania przygotowuje z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń, wsłuchując się uważnie w potrzeby Klientów i zasięgając opinii specjalistów w branży turystycznej. Realizuje je w taki sposób, by jadący z nami Klienci czuli się traktowani wyjątkowo, oraz by każda podróż była niezapomnianym przeżyciem i rozbudzała apetyt na kolejne wyprawy. Zespół LogosTour czuwa nad przygotowaniem i realizacją wszystkich oferowanych tras. Klientom zapewniają prawdziwe smakowanie świata: od atrakcji przyrodniczych, bogactwa zabytków historycznych, spotkań z egzotycznymi plemionami, po wyszukane atrakcje kulinarne, uczestnictwo w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, poznawanie lokalnych obrzędów i tradycji. W ofercie znajdują się podróże na 7 kontynentów, wiele z proponowanych tras może stać się upragnioną podróżą życia.

Nagrody potwierdzające rzetelność
Gazela Biznesu
Lider Turystyki
Kryształowy Globus
Ambasador Polskiej Gospodarki
Róża Kolumba
Laur Konsumenta za „Odkrycie 2011” Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu

Historia LogosTour
Na początku lat 80. XX wieku grupa pasjonatów zapragnęła umożliwić poznawanie świata nauczycielom stowarzyszonym w Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tamtych czasach był to pomysł w równej mierze odważny i inspirujący, co szalony. Organizacja zagranicznego wyjazdu wymagała wiele pracy, starań i dopełnienia skomplikowanych formalności. Do większości krajów trzeba było mieć wizę, a paszporty wydawano nielicznym. Nasze doświadczenie w branży było wówczas także bardzo skromne. Głód wiedzy o świecie i poznawania innych kultur był jednak tak ogromny, że każdą trudność udało nam się pokonać. Dzięki intensywnej pracy, determinacji i pasji pracowników LogosTour, pierwsze zorganizowane grupy wyjechały do krajów Bułgarii, Rumunii, Jugosławii, Związku Radzieckiego i na Węgry. Większość turystów wtedy dzięki nam po raz pierwszy w życiu przekroczyło granice Polski odkrywając w sobie pasję do poznawania świata.

Nowe lądy na horyzoncie
Połowa lat 80. przyniosła kolejne zmiany i możliwości. Jako pierwsze biuro turystyczne w Polsce - zorganizowali podróże do Egiptu oraz Izraela. W 1986 roku grupa turystów zwiedziła Chiny, następnymi lądami były Indie, Nepal, Tajlandia i Australia, a nieco później RPA, Peru, Meksyk, Tajlandia, a także wiele innych. W pierwszym roku działalności zorganizowali wyjazdy zagraniczne dla ok. 600 osób. Po 30 latach mogą się poszczycić ponad milionem turystów, którzy wyjechali z Logos Tour. W ofercie 150 tras na 7 kontynentach. W latach 2008 i 2009 wyjechało z Logos Tour do Japonii najwięcej turystów ze wszystkich biur turystycznych w całej Europie. Są wiodącym operatorem wyjazdów do Peru. Od 30 lat LogosTour stale odnajduje nowe, fascynujące lądy na horyzoncie. Klienci, pracownicy, piloci nieustannie podpowiadają Logos Tour nowe kierunki i miejsca, które pragną poznać. Zatańczyć tango argentyńskie w Buenos Aires? Wyruszyć na fotograficzne safari w sercu Afryki? Doświadczyć jazdy w psich zaprzęgach w Laponii? Logos Tour raalizuje każde marzenie! Czerpie inspiracje z dotychczasowych podróży, poszukuje nieodkrytych jeszcze lądów. Nieustannie rozwija swoją ofertę tak, by w każdym kolejnym roku zaoferować Klientom nowe i fascynujące programy zwiedzania.

Cała naprzód
Przez 30 lat działalności LogosTour zyskał uznanie i renomę wśród szerokich rzesz pasjonatów podróży i partnerów biznesowych. Cieszą się z sukcesów, ale nie spoczywają na laurach. Są jak statek na oceanie: czasami rozkoszują się piękną, słoneczną pogodą, innym razem stawią czoła sztormowej pogodzie występującej czasem na rynku turystycznym. To mobilizuje ich do ciągłej troski o jakość usług i atrakcyjność oferty. Nieustannie ulepszają, poprawiają i tworzą nowości turystyczne. Chcą pomagać Klientom realizować nawet najbardziej wyszukane marzenia podróżnicze. Z tych powodów w ofercie znajduje się m.in. wyprawa na Antarktydę czy dookoła Stanów Zjednoczonych.

Sun & Fun

 

Sun&Fun Holidays - to cały rok trwających wakacji, pełnych słońca, zabawy i uśmiechu. Celem, który realizują, jest dbanie, aby urlop spędzony za pośrednictwem Sun&Fun należał do jak najbardziej udanych.
Są organizatorem wyjazdów zagranicznych od 2004 roku. Współpracują ze stałymi i pewnymi kontrahentami. Latają wybranymi, sprawdzonymi liniami lotniczymi. Pracują dla nich polskojęzyczni rezydenci. Posiadają gwarancje i zabezpieczenia finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych, beztroskie wakacje gwarantuje jedna z największych firm ubezpieczeniowych ERV.

Mają bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do krajów Orientu – Egiptu, Tunezji, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroka oraz europejskich - do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Wycieczki fakultatywne zabiorą Państwa w najciekawsze zakątki każdego kraju a licencjonowani przewodnicy przybliżą jego historię oraz tradycję.

Oferta specjalna to Orange Family Club - rodzinne wakacje w hotelach klubowych. Proponują programy animacyjne, edukacyjne, sportowe i artystyczne dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie zajęcia prowadzą doskonale wyszkoleni polskojęzyczni animatorzy, dla których ta praca jest pasją. Gwarantują dzieciom doskonałą, bezpieczną zabawę a rodzicom spokojny wypoczynek. Patronat merytoryczny nad programem animacyjnym hoteli klubowych objęła Pani Dorota Zawadzka – Super Niania.

Interhome

 

Interhome to 33 tysiące domów i apartamentów wakacyjnych gotowych do rezerwacji.

Z ofertą ponad 33 tys. domów i apartamentów w 31 krajach Interhome może spełnić wakacyjne marzenia każdego! Górskie domki, wille z basenem, doskonale zlokalizowane apartamenty w najpiękniejszych miastach, apartamenty i domy przy plaży, typowe toskańskie domy – wszystkie są dostępne na stronie i gotowe do rezerwacji online. Serwis zapewnia bezpieczny proces rezerwacyjny, bezproblemowe przekazanie kluczy w miejscu pobytu oraz sprzątanie końcowe. Standard domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i oceniany liczbą gwiazdek.

Jednym z głównych atutów Interhome jest to, że starją się być zawsze tam, gdzie jest potrzebna nasza pomoc. Wykwalifikowany zespół, agencje partnerskie i osoby przekazujące klucze witają i zapewniają kompleksową obsługę na miejscu. Są gotowi do pomocy przed wyjazdem a także w razie potrzeby w trakcie trwania pobytu w naszych domach i apartamentach.

Szwajcarska jakość wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych od 1965 roku
Przez wszystkie te lata zbierali doświadczenie, aby stać się dziś wiodącym europejskim dostawcą wysokiej jakości domów i apartamentów wakacyjnych. Interhome posiada 199 biur lokalnych i agencji partnerskich. Spółka Interhome AG, z siedzibą w Glattbrugg jest w 100% własnością Hotelplan Holding AG. 100% udziałów tej firmy należy z kolei do Migros – największego w Szwajcarii przedsiębiorstwa handlu detalicznego z siedzibą w Zurychu. Szwajcarska mentalność mająca odbicie w jakości oferowanych usług gwarantuje Państwu jak najlepsze doświadczenia.

CT Poland

 

Biuro Podróży CT Poland
działa od początku 2001 roku. Specjalizują się w organizacji turystycznych i służbowych (zarówno grupowych, jak i indywidualnych) wyjazdów do Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Prezesem biura jest Pani Cui Ran, Chinka. Znakomita większość pracowników biura to absolwenci sinologii. Wiedza i doświadczenie zespołu gwarantują dobrą znajomość współczesnych realiów, historii, kultury i zwyczajów Państwa Środka.
CT Poland posiada rekomendację Warszawskiej Izby Turystyki jako "profesjonalny, niezawodny i wysoce wyspecjalizowany organizator imprez turystycznych przede wszystkim do Chin."
CT Poland kolejny rok z rzędu znalazło się wśród biur podróży z najwyższą oceną stabilności finansowej w ratingu zamieszczonym przez dziennik Rzeczpospolita "28 liderów turystyki wyjazdowej - ratingi i ranking". CT Poland drugi rok z rzędu otrzymało prestiżowy tytuł „Geparda Biznesu” przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się firmom na podstawie analizy danych z ostatnich 4 lat przygotowanej na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu.
Członek Warszawskiej Izby Turystyki
» Zezwolenie nr 385 wydane przez Wojewodę Mazowieckiego

 

 

Thomas Cook

 

 Thomas Cook – założyciel pierwszego biura podróży, wykorzystując możliwości kolei zorganizował pierwsze publiczne wycieczki, do 1865 roku założył biura podróży w większości państw Europy. Dokładnie 170 lat temu, 5 lipca 1841 r. Thomas Cook zorganizował w Anglii pierwszą wycieczkę, dając początek turystyce zorganizowanej. Jej trasa przebiegała z Leicester do Loughborough i liczyła niecałe 20 km. Datę tą przyjęto również za powstanie pierwszego biura podróży na świecie. Dziś Thomas Cook Group plc, do którego należy Neckermann Polska to koncern turystyczny, który jako właściciel linii lotniczych i wielu znanych marek turystycznych działa w 21 krajach. Grupa zatrudnia ponad 31 000 pracowników a z jej usług korzysta 22,5 miliona turystów. Na polskim rynku Neckermann obecny jest od ponad 14 lat. To właśnie pomysłem Thomasa Cook'a są m.in.: vouchery hotelowe (1868 r.), katalogi turystyczne (1858 r.) czy czeki podróżne (1874 r.). Kamienie milowe w historii Thomas Cook:

 W 1896 r. Thomas Cook był pierwszym oficjalnym organizatorem wyjazdu na imprezę sportową, była nią pierwsza nowożytna Olimpiada w Atenach. Obecnie Thomas Cook został oficjalnym partnerem letnich Igrzysk Olimpijskich I Paraolimpijskich 2012 w Londynie.

 W 1865 roku Thomas Cook otworzył swój pierwszy punkt sprzedaży przy ulicy Fleet w Londynie. Dzisiaj sieć Thomasa Cook'a liczy kilka tysięcy biur podróży na całym świecie a większość z nich znajduje się w prestiżowych lokalizacjach. 

W 1939 roku po raz pierwszy w katalogu turystycznym pojawiły się imprezy czarterowe. W 2007 powstała Thomas Cook Group poprzez fuzję firm Thomas Cook oraz My Travel. Odtąd notowana jest na londyńskiej giełdzie. Thomas Cook Group pod wspólnym logo Od 1 października 2014 w całej grupie Thomas Cook „bije” Słoneczne Serce”. Znany turystom na całym świecie glob, stare logo TC przeszedł „na emeryturę” a jego miejsce zajął nowy, po raz pierwszy wspólny symbol łączący całą grupę będący znakiem transformacji jaką przechodzi firma. Serce to ponadczasowy i uniwersalny symbol wyrażający ciepło, zaangażowanie i dobre emocje jakie przynoszą wakacje. Nowe logo jest jednak przede wszystkim znakiem transformacji jaką przechodzi Thomas Cook i cała grupa, łączącym identyfikację wizualną bezpośrednio ze strategicznymi wartościami firmy.

Unifikacja jest istotnym elementem ogłoszonej w marcu przez koncern Thomas Cook Group strategii rentownego wzrostu „High tech, high touch” oraz obietnicą bycia dla klienta zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Godna zaufania, spersonalizowana i innowacyjna – to wartości naszej marki, dzięki którym nas Państwo wybierają. Jako pionier światowej turystyki kształtujemy jej współczesne oblicze i inspirujemy do podróżowania. Neckermann jako jedna ze strategicznych marek koncernu została „wsparta” Sercem jako „Part of the Thomas Cook”, które będzie używane obok obecnego logo. Zjednoczenie w ramach wspólnego symbolu Państwu w pełni poznać siłę naszej grupy i jej różnorodność. Słoneczne Serce będzie towarzyszyć naszym Klientom na każdym etapie podróży utwierdzając ich w przekonaniu, że są w rękach godnego zaufania, światowego lidera turystyki.

Traveliada

 

TRAVELIADA.PL wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Wrocławia pod numerem 144448
DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI: 02/02/2000

Naszym turystom pragniemy dać wszystkie niezbędne narzędzia do zaplanowania swoich wymarzonych wakacji czy też podróży służbowej. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać idealne miejsce, tak, aby wakacje należały do naprawdę udanych. Biuro podróży Traveliada.pl współpracuje z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Każdy Organizator posiada zezwolenia, licencje i ubezpieczenia, niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej. Gwarantuje to bezpieczne i udane wakacje. Możemy zaproponować oferty dla każdego, od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych, aż po turystykę ekstremalną  i wyprawy egzotyczne. Traveliada.pl oferuje także możliwość wynajęcie samochodu oraz zarezerwowanie hoteli i domków letniskowych w całej Europie. Zimą polecamy narty, free ski oraz sylwester. Zapraszamy także na imprezy dookoła świata oraz trampingi i trekkingi. Dla najbardziej wymagających turystów tworzymy specjalne oferty na życzenie. Są to imprezy "szyte na miarę", zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przygotowujemy wyjazdy incentive, imprezy motywacyjne, a także umożliwiamy uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach sportowych (skoki narciarskie, wyjazdy na Grand Prix Formula 1, czy też meczach piłkarskich).